Menu
Gratis ophaling: 0800 2 0080
Bezoek de nationale Kringwinkel website
Meer over De Kringwinkel
De Kringwinkel Antwerpen

Er zijn 8 Kringwinkels in groot-Antwerpen.

Buiten Groot-Antwerpen bedienen we ook de gemeentes Wijnegem, Schoten, Wommelgem, Borsbeek, Kapellen, Stabroek en Brasschaat.

De Kringwinkel Antwerpen - Antwerpen Centrum
St-Jorispoort 29
2000 Antwerpen
T03 226 24 70
EKW-Sintjorispoort@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
De Kringwinkel Antwerpen - Borgerhout
Kroonstraat 166
2140 Antwerpen (Borgerhout)
T03 270 99 00
EKW-Kroonstraat@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
De Kringwinkel Antwerpen - Brasschaat
Bredabaan 651
2930 Brasschaat
T03 217 25 19
Ekw-brasschaat@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
De Kringwinkel Antwerpen - Deurne
Vosstraat 305
2100 Deurne
T03 340 88 60
EKW-Vosstraat@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
De Kringwinkel Antwerpen - Kapellen
Kapelsestraat 237
2950 Kapellen
T03 605 58 54
EKW-Kapelsestraat@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
De Kringwinkel Antwerpen - Kiel
Abdijstraat 104
2020 Antwerpen (Kiel)
T03 257 33 47
EKW-Abdijstraat@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
De Kringwinkel Antwerpen - Merksem
Bredabaan 397
2170 Merksem
T03 620 29 99
EKW-Bredabaan@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
De Kringwinkel Antwerpen - Schoten
Venstraat 151 a
2900 Schoten
T03 685 56 40
EKW-Venstraat@dekringwinkelantwerpen.be
Ontdek deze winkel
pinterest instagram auction